Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Bleona Qerreti del serish me gjoksin jashte para publikut boteror

Ne nje ceremoni si ajo e cmimeve Oscar, Bleona Qerreti ka zgjedhur te shfaqet serish provokuese.

Ajo ka zgjedhur nje stil veshje provaokativ duke vendosur mbi trupin e saj nje fustan te gjate dhe krejt transpatent.

Tejdukshmeria e veshjes ishte me e theksuar ne pjesen e gjoksit.

KJo nuk eshte hera e pare qe kengetarja shqiptare provokon me veshjen pasi paraqitja ne kete forme eshte bere tashme thuajse nje tradite per Bleonen.#Bleona #oscars2020 @theacademy

Gepostet von Bleona am Sonntag, 9. Februar 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.