Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia

Qytetarja: 5 veta rrojmë me pensionin e vjehrrës! Rama: Do ju ndihmojmë, por burrin mos e lerë të dalë

Kryeministri Edi Rama u kërkon qytetarëve që për cdo hall apo problem që kanë të kërkojnë ndihmë te platforma e bashkëqeverisjes shqipëriaqëduam.al.

Qytetarja: 5 veta rrojmë me pensionin e vjehrrës! Rama: Do ju ndihmojmë, por burrin mos e lerë të dalë
Rama: Mirëmbrëma Natasha si je
Qytetarja: Mirë
Rama: Edi jam
Qytetarja: Po Edi, Zoti Edi
Rama: Po çfarë zoti, çfarë problemi ke?
Qytetarja: Jemi vet i 5-të dhe rrojmë vetëm me pensionin e vjehrrës. Burri më parë punonte privat në të zezë, në ndërtim ose ku të gjente punë. Ka qenë roje me siguracione, por e hoqën nga puna para5 muajsh. Kem nevojë për ndihmë.
Rama: Do ju ndihmojmë patjetër. Burrin mos e le të dali nga shtëpia, mos e lë fare.
Qytetarja: Po s’ka ku shkon dhe po të dojë
Rama: Burrat e gjejnë dhe ku me dal, ti mos e le

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.