Home VIP Vdes djali i biznesmenit të njohur

Vdes djali i biznesmenit të njohur

0

Vdes në moshë fare të re, djali djali i shefit ekzekutiv të kompanisë së veshjeve Boohoo-së, John Lyttle.

Shkaku i vdekjes së të riut, dyshohet të ketë ardhur nga mbidoza.

20-vjeçari Louis Lyttle, u gjet i pajetë pa jetë në shtratin e tij në rezidencën e familjes, afër Sevenoaks, në juglindje të Londrës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Autoritetet kanë hapur hetime për të kuptuar më shumë detaje mbi vdekjen e të riut.

Louis ishte një ish-nxënës në Shkollën e King-ut në Canterbury, ndersa vazhdonte studimet për menaxhim biznesi në Universitetin Cardiff.

Ai gjithashtu punonte në Bohoo që nga korriku i vitit të kaluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here