Home VIP Meda humb njeriun e shtrenjtë: “Zoti të mëshiroftë…”

Meda humb njeriun e shtrenjtë: “Zoti të mëshiroftë…”

0

Këngëtari i muzikës popullore qytetare nga Kosova, Meda ka humbur një njeri të shtrenjtë.

Meda ka humbur dajën e tij, me të cilin mesa duket ka pasur një lidhje shumë të ngushtë.

Lajmin e ka bërë të ditur këngëtari nëpërmjet një postimi në faqen e tij ne Instagram, bashkangjitur së cilës shkruan:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

“Lamtumirë dajë, Zoti të mëshiroftë e bekoftë me Xhennet”, shkruan ai krahas fotos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here