Friday, September 20, 2019
Home Tags Ahmetaj

Tag: ahmetaj

Akuzat për faturimin e biznesit, Ahmetaj i përgjigjet Bashës

Akuave të Partisë Demokratike se me sistemin e ri do të shtohen kostot për biznesin, ka reaguar ministri i Ekonomisë dhe Financave, Arben Ahmetaj. Në...

Prezantohet pr.buxheti për 2019, Ahmetaj paralajmëron rritje pagash

Ditën e sotme Ministri i Ekonomisë dhe Financave Arben Ahmetaj ka prezantuar projektbuxhetin e qeverisë për vitin e ardhshëm dhe theksin e ka vënë...

Shoqëria e Basteve letër Ramës, Ahmetajt dhe Ruçit, ja çfarë u...

Pas propozimit të kryeministrit Edi Rama për mbylljen e basteve, shoqëria e basteve njoftoi se ditën e sotme në orën 10:00 do të organizonin...

LAJMET E FUNDIT