Home Tags Aksidenti

Tag: aksidenti

Video nga vendi ku u aksidentua Vali Corleone me 280-290 km/h

Para disa orësh këngëtari nga Kosova, Vali Corleone është aksidentuar, por fatmirësisht gjendja e tij është mirë dhe pa pasoja. Ai ka treguar për "lajmi"...

Aksidenti në Sarandë, arrestohet shoferi i makinës që u përplas me...

Arrestohet nga policia autori i aksidentit të ndodhur ditën e djeshme në Qafën e Muzinës në Sarandë. Policia njoftoi vendosjen në pranga të shtetasit Feruz...

LAJMET E FUNDIT