Saturday, September 21, 2019
Home Tags Aleksander vucic

Tag: aleksander vucic

Vuçiç vihet në siklet nga shqiptarët në Bruksel, i bërtasin nga...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, janë takuar sot në Bruksel. Në takimin e fundit që pati në Bruksel...

LAJMET E FUNDIT