Home Tags Aletai i bahes

Tag: aletai i bahes

Pas dorëheqjes së Fatmir Xhafajt, aleati i Bashës paralajmëron stuhi të...

Aleati i Lulzim Bashës dhe kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule ka folur nga Korça në lidhje me dorëheqjen e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Dule...

LAJMET E FUNDIT