Home Tags Alfred peza

Tag: alfred peza

Top Channel godet deputetin: Si mashtroi Alfred Peza në vitin 2013,...

Ekziston një dallim mes mashtrimeve të politikanëve që gënjejnë me vetëdije, duke bërë premtime realisht të pamundura, dhe atyre, premtimet e të cilëve, nuk...

Gruaja e deputetit të PS blen 1 për qind të bankës...

Bashkëshortja e deputetit te PS Alfred Peza, zonja Mirela Ndini, eshte bere pronare e një pakete aksionesh në Credins Bank, me vlerë 1.13 miliardë...

LAJMET E FUNDIT