Saturday, September 21, 2019
Home Tags Altuna sejdiu

Tag: altuna sejdiu

Altuna Sejdiu e tronditur nga vdekja e Ergi Dinit: U prehsh...

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e së hënës, ku humbën jetën dy të rinj, 22 vjeçari Ergi Dini dhe shoku i tij Kejdi Halili,...

Këngëtari prek aty ku s’duhet Altuan Sejdiun

Këngëtarja Tuna Sejdiu pas ndarjes me reperin Cozman ka filluar shoqërimin me një tjetër këngëtar. Në fakt mediat rozë po flasin për një lidhje të...

Cfarë ndryshimi! Ja si dukeshin Elvana Gjata e Tuna Sejdiu në...

Paraqitja e këngëtareve shqiptare Tuna Sejdiu dhe Elvana Gjata, duket se ka ndyshuar jashtëzakonisht shumë nga ditët e para të fillimit të karrierës. Në foton...

LAJMET E FUNDIT