Saturday, September 21, 2019
Home Tags Andi bushati

Tag: andi bushati

Megaskandali te Unaza, Bushati-Ramës:Hajdut i pazot

Analisti Andi Bushati ka folur në emisionin “Të Paekspozuarit”  në “News 24” për kompaninë, e cila u...

Ajo që mbështetësit e Ramës për Unazën nuk guxojnë ta thonë

Nga Andi Bushati Ka një strategji ngjashmërisht të frikshme mes atyre që mbrojtën shembjen e teatrit dhe atyre që e kanë shndërruar në kauzë rrafshimin...

Loja djallëzore e Ramës me bashkimin kombëtar

Nga Andi Bushati Pak ditë më parë Edi Rama i tha një televizioni gjerman se ai ishte artisti më i mirë mes politikanëve shqiptarë. Në...

Reforma në drejtësi, Bushati: Ambasada e SHBA ndihet fajtore

Analisti Andi Bushati ka komentuar sot në rubrikën “Opinion” në News24 situatën në vend dhe zhvillimet e fundit. Ai e ka nisur me deklaratën e...

Sandër Lleshi, si një PPP banale

Nga Andi Bushati Pavarësisht se u mvesh me petkun hijerëndë të një debati konstitucional, ajo që përplasi Ramën me Metën po rezulton të ketë qenë...

Bushati-Metës, trego arsyet pse nuk dekretove Lleshin

Analisti Andi Bushati i ftuar në rubrikën “Opinion” në News24 ka folur për mosdekretimin e Sandër Lleshit, Ministër të Brendshëm nga ana e presidentit...

Bushati zbulon emrin, ja ministri që nuk është kukull e Ramës

Analisti Andi Bushati i ftuar në rubrikën “Opinion” në News24 ka lëshuar akuza të ashpra kundër kryeministrit Edi Rama, pas emërimit të Sandër Lleshit,...

Dashnorët e rremë të Kushtetutës

Nga Andi Bushati Nuk ka dyshim se Ilir Meta ka marrë jo vetëm një vendim të pa precedent, por edhe shumë të debatueshëm, duke vendosur...

Robert Ndrenika i kthehet keq Andi Bushatit: Zonjë je, nuk ta...

Aktori Robert Ndrenika ka reaguar me një status në rrjetet sociale për gazetarin Andi Bushati, te cilit i ka dhene nje pergjigje per shkrimet...

LAJMET E FUNDIT