Friday, September 20, 2019
Home Tags Andrra destani

Tag: andrra destani

Djali i Sinan Hoxhës një “engjëll” i vërtetë!

Rreth një viti më parë këngëtari më i dashur i shqipëtaëve, Sinan Hoxha u pagëzua me statusin baba dhe kjo sigurisht ishte eksperienca më...

Andrra Destani buzë detit, Sinani këndon në makinë me Enca Haxhinë

Sinan Hoxha duket se ka nisur te kendoje teksa gjendet ne makine me Enca Haxhine ndersa Andrra Destani eshte diku tjeter. Ne te njejten kohe,...

LAJMET E FUNDIT