Saturday, September 21, 2019
Home Tags Angelo Ciocca

Tag: Angelo Ciocca

KE hodhi poshtë buxhetin e Italisë, eurodeputeti heq këpucën dhe prish...

Në fund të konferencës për shtyp, në të cilën Komisioni Europian refuzoi manovrën italiane, Angelo Ciocca ka hequr këpucën dhe në shenjë proteste e...

LAJMET E FUNDIT