Friday, September 20, 2019
Home Tags Anxhela peristeri

Tag: Anxhela peristeri

Anxhela Peristeri: Humba 15 kilogramë pasi hoqa dorë nga ky ushqim

Kengetarja Anxhela Peristeri është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila kohët e fundit është komentuar për shkak të rënies dr.astike në...

Këngëtarja: Hoqa dorë nga ky ushqim që hamë të gjithë dhe...

Kengetarja Anxhela Peristeri është një prej artisteve shqiptare me vokal të mrekullueshëm dhe së fundi ka bërë...

Anxhela Peristeri fiton cmimin e parë në festivalin Kënga Magjike 2017

Anxhela Peristeri ka fituar cmimin e parë të festivalit Kënga Magjike 2017. Pas një gare të fortë me Elhaida Danin, Peristeri ka arritur të fitojë...

Këngëtarja shqiptare publikon foto të adoleshencës

Ajo e shte mjaft e preferuar nga publiku jo vetem per zerin por edhe per tipin alegro dhe gjithe humor. Artistja per te cilen po...

Anxhela Peristeri tërësisht e shkujdesur, ja cfarë bën në timon

Aplikacioni më i pëlqyer për momentin, Snapchat, duket se I ka çmendur të gjithë. Këngëtarja Anxhela Peristeri ka publikuar në instagram një video duke ‘Snap-uar’...

LAJMET E FUNDIT