Saturday, September 21, 2019
Home Tags Aplikimi per pune ne gjermani

Tag: aplikimi per pune ne gjermani

Në Janar nis aplikimi për punë në Gjermani, ja dokumentat që...

Ambasada Gjermane në Tiranë nëpërmjet një njoftimi për shtyp, jep detaje dhe të dhëna lidhur me caktimin e takimit për aplikimet e vizave afatgjata...

LAJMET E FUNDIT