Friday, September 20, 2019
Home Tags Arbana osmani

Tag: arbana osmani

Arbana Osmani, mes lotësh kujton Adelajdën

Në një koncert, i gjithi i cili i dedikohet humbjes së gazetares Adelajda Xhemani. Ky koncert, që mblodhi emra të artit dhe muzikës, u prezantua...

FOTO/ Nuk “përmbahet” Arbana Osmani, shikoni çfarë ka bërë këtë herë…!

Prezantuesja e njohur Arbana Osmani duket se e pret me padurim nisjen e reality show-t "Big Brother 9". Ndonëse më parë rregullat e ketij formati,...

Emisioni i Arbana Osmanit kapërcen kufijtë…

Moderatorja e njohur Arbana Osmani duket se e përfshirë e gjitha në emisionin më të fundit që do të nisë gjatë muajit tetor në...

Ja cfarë adhuron Arbana Osmani….!

Pasionet e saj janë të shumta, por çdoherë ajo nuk le mënjanë pasionin për kuzhinën. E ndërsa ditëlindjen saj të 33 e festoi në...

Arbana Osmani përplaset me Ardit Gjebrean

Besohet se eshtë gati zyrtar lajmi që qarkulloi sot në media, sipas të cilit, sezoni i ri në Top Channel do të nisë me...

Ja cfarë bëri Alban Dudushi dje, Arbana Osmani: Mund ti kishte...

Moderatori Alban Dudushi ka bërë dicka vërtet të guximshme me 1 prill në Dhermi. Ai ka publikuar vetë foton, ku shfaqej duke u larë në...

Arbana me nënën, sikur të ishin motra…

Cila i ngjarjen tjetres?! Arbana Osmani ka publikuar nje foto me nenen e saj. Ndersa te dyja qeshin teksa ndodhen ne nje udhetim se bashku, ne...

Arbana me emision të ri, ja urimi i Ledion Licos

Arbana Osmani rikthehet sonte ne ekran me nje program te ri. Serish ne zhanrin e reality-show, por kesaj here disi me ndryshe. Arbana Prej dy vjetesh...

Arbana Osmani flet për djalin, bashkëshortin dhe zënkën me Ledionin

Për Arbana Osmanin, ky vit ka qenë më i bukuri në jetën e saj, pavarësisht vështirësive me të cilat është përballur dhe ndryshimeve në...

Arbana Osmani me një foto të papritur: Shihemi nesër mbrëma…

Prezantuesja e njohur Arbana Osmani rikthehet ne ekran ne emisionin Portokalli. Me ane te nje fotoje te realizuar me nje nga personazhet e spektaklit te...

LAJMET E FUNDIT