Saturday, September 21, 2019
Home Tags Arben ahmetaj

Tag: arben ahmetaj

Buxheti 2019, Ahmetaj tregon sa rriten pagat për çdo kategori

Ministri i Ekonomisë dhe Financave, Arben Ahmetaj teksa prezantoi buxhetin e vitit 2019, që u miratua këtë të hënë nga mazhoranca, në parlament, u...

“Buxheti 2019”, Ahmetaj premton rritje pagash me 7 %

Ministri i Ekonomisë dhe Financave, Arben Ahmetaj, nga kryesia e Kuvendit të Republikës ka prezantuar projektbuxhetin e vitit 2019. Ahmetaj tha se do...

LAJMET E FUNDIT