Friday, September 20, 2019
Home Tags Arben bilali

Tag: Arben bilali

Zbulohet prova që çoi në arrestimin e ekzekutorit të ish-policit Arben...

I arrestuari si i dyshuar për vrasjen e Arben Bilalit pak muaj më parë në Tiranë, Gjergj Cukali është një emër i...

Arrestohet Gjergj Cukali në Tiranë, akuzohet për ekzekutimin e ish-policit

Zbardhet dhe dokumentohet me prova ligjore vrasja e 50 vjeçarit Arben Bilali. Arrestohet Gjergj Cukali.

Qëllohet ish-polici në Tiranë. Ja emri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mes të ditës në Tiranë. Një ish-punonjës policie është vrarë me...

LAJMET E FUNDIT