Saturday, September 21, 2019
Home Tags Arben cuko

Tag: arben cuko

Ndoka dhe Çuko në pranga, Ndreu sulmon Xhafajn

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu i ftuar në studion e lajmeve në “Fax News”, ka folur në lidhje me arrestimin e dy ish-deputetëve...

LAJMET E FUNDIT