Friday, September 20, 2019
Home Tags Arben frroku

Tag: arben frroku

Nis ekstradimi, Interpoli: Ja emri i rremë i Arben Frrokut në...

Nisin procedurat e ekstradimit për shtetasin Arben Frroku, pas arrestimit te tij ne Holande. Policia e shtetit me nje deklarate zyrtare konfirmoi arrestimin dhe...

Berisha zbuloi arrestimin e Arben Frrokut: Policia shqiptare pengoi identifikimin

I pari që ka dhënë lajmin e arrestimit të Arben Frrokut në Hollandë ka qenë ish-kryeministri Sali Berisha. Diten e enjte, kohe pas deklarates...

Arrestohet në Holandë Arben Frroku, vrasësi i komisarit Dritan Lamaj

Arrestohet ne Holande biznesmeni Arben Frroku. Autoritetet holandeze konfirmojë ndalimin e të dënuarit me burgim të përjetshëm Arben Frroku. Ai është ndaluar para pak ditësh...

Vrasja e Lamajt, zbardhet rrëfimi i dëshmitarit të mbrojtur që akuzoi...

Prokuroria e krimeve te renda kerkoi sot burgim te perjetshem per biznesmenin Arben Frroku i akuzuar per vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj ne shkurt...

LAJMET E FUNDIT