Saturday, September 21, 2019
Home Tags Arben ndoka

Tag: arben ndoka

Ndoka dhe Çuko në pranga, Ndreu sulmon Xhafajn

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu i ftuar në studion e lajmeve në “Fax News”, ka folur në lidhje me arrestimin e dy ish-deputetëve...

Megaoperacioni/ Gjykata lejon motrës e Arben Ndokës të ushqejë foshnjën

Mimoza Ndoka, motra e ish deputetit Arben Ndoka, ka dalë sot përpara Gjykatës së Krimeve të Rënda krahas 33 të arrestuarve të tjerë me...

Si u gjet i vrarë në makinë vëllai i Arben Ndokës,...

Aleksandër Ndoka, 48 vjeç, vellai i ish-deputetit te PS Arben Ndoka, është gjetur i ekzekutuar në makinën e tij në orët e para të...

Atentat në Lezhë, vritet Aleksandër Ndoka, vëllai i ish-deputetit të PS...

Vritet me armë vëllai i ish deputetit të PS Arben Ndoka. Shtetasi Aleksandër Ndoka është qëlluar me armë pranë banesës së tij duke gjetur vdekjen....

Grushtat në Kuvend, Arben Ndoka: I kërkoj falje publikut, jo Strazimirit

Deputeti socialist Arben Ndoka i kërkoi ndjesë opinionit publik, por jo deputetit Gent Strazimiri, për sulmin që iu bë atij në korridoret e Parlamentit...

LAJMET E FUNDIT