Saturday, September 21, 2019
Home Tags Ardian cipa

Tag: ardian cipa

Shkarkohet Drejtori për ‘Krimet e Rënda’ në Polici, Ardian Çipa. Pritet...

Shkarkohet nga detyra të Drejtorii i Përgjithshëm për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Krimeve të Rënda ne policine e shtetit, Ardian Çipa. Mesohet se shkarkimin...

LAJMET E FUNDIT