Saturday, September 21, 2019
Home Tags Ardian olldashi

Tag: ardian olldashi

Vëllai i Sokol Olldashit akuzon publikisht Berishën dhe Bashën: Jeni përgjegjës

Në 5-vjetorin e ndarjes nga jeta të vëllait, Ardian Olldashi ka kritikuar pa mëshirë ish kryeministrin Sali Berisha dhe kreun e PD-së Lulzim Basha. “Nuk...

LAJMET E FUNDIT