Saturday, September 21, 2019
Home Tags Ardit gjebrea

Tag: ardit gjebrea

Jon Gjebrea poston foto me shokun e tij të ri, nuk...

Djali i Ardit Gjebrea ka postuar pak më herët një foto me djalin e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, Kajan. Duket se i vogli është...

Ardit Gjebrea jep lajmin e keq për “Këngën Magjike”: Me falni,...

Ndërkohe qe kanë mbetur edhe pak ditë nga netët live dhe ato finale të “Kënga Magjike”, Ardit Gjebrea ka dhënë një njoftim të rëndësishëm...

Eni Çobani braktis Ardit Gjebrean, nuk do e shihni më në...

Figura e saj lidhet ngushtësisht me ekranin dhe me zgjidhjen e çështjeve familjare të shqiptarëve. Eni Çobani ka qenë e ftuar në emisionin ‘Thumb’...

Ardit Gjebrea i ulet në gjunjë, por reagimi i saj do...

Rubrika "Shihemi në gjyq" i ka kthyer në dy figura shumë të dashura për publikun ndërmjetësuesen e seancave Eni Çobani dhe moderatorin Ardit Gjebrea. Veç...

Ardit Gjebrea nxjerr foton e rrallë nga fëmijëria, shihni si ka...

Shume personazhe kane publikuar diten e sotme fotot e tyre kur kiane qene femije. Kesaj mode nuk i ka shpetuar as moderatori i njohur Ardit...

Ardit Gjebrea humb ‘betejën’ me…ciftin që u nda nga xhelozia

Ai është një nga moderatorët më të sukseshëm në ekranet shqiptare. Ardit Gjebrea është gjithashtu një nga drejtuesit e emisionit që u gjendet më afër...

Arbana Osmani përplaset me Ardit Gjebrean

Besohet se eshtë gati zyrtar lajmi që qarkulloi sot në media, sipas të cilit, sezoni i ri në Top Channel do të nisë me...

Ardit Gjebrea krahason Rita Orën nudo me Lorik Canën, plas gallata...

Ardit Gjebra ka zgjedhur një mënyrë shumë të veçantë për të komentuar pozimin nudo të Rita Orës dhe për të vënë në pah se...

LAJMET E FUNDIT