Saturday, September 21, 2019
Home Tags Arena kombetare

Tag: arena kombetare

FSHF jep lajmin e keq: Në pikëpyetje përfundimi i stadiumit “Arena...

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar një lajm aspak të mirë për sportdashësit shqiptarë. Në njoftimin e shpërndarë në faqen zyrtare të Federatës thuhet...

Nisin punimet për “Arenën Kombëtare”, Rama: Ja ndeshja e parë në...

Kryeministri Edi Rama përmes rrjetit social Facebook, ka kujtuar se së bashku me aventurën e kuqezinjve në Europian, nisin dhe punimet për Arenën Kombëtare. Kreu...

LAJMET E FUNDIT