Saturday, September 21, 2019
Home Tags Ariel rrapi

Tag: ariel rrapi

Tiranë, policia caktivizon pakon me 400 gramë eksploziv në makinë

Një bombë me qarkelektrik dhe 400 grame tritol eshte gjetur pas mesditës së sotme ne nje makine në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Hoxha...

LAJMET E FUNDIT