Friday, September 20, 2019
Home Tags Arjan ndoja

Tag: arjan ndoja

Babai i autorit që dhunoi avokatin thirrje Ramës: Jam ankuar dhe...

Një deklaratë që nuk pritej ka qenë ajo e Kadri Vogës, babait të autorit të dyshuar të dhunimit të avokatit të njohur në Durrës...

LAJMET E FUNDIT