Saturday, September 21, 2019
Home Tags Arratisje

Tag: arratisje

Arratisja e Gruevskit, Zaev: Di gjithçka për bashkëpuntorët

Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev ka deklaruar se ai i di “të gjitha detajet” dhe se është plotësisht i informuar në lidhje arratisjen në...

Arratisja e Gruevskit, kërkohen xhirimet e kamerave kufitare

Në një deklaratë për mediat, Ministria e Brendshme e Maqedonisë hodhi poshtë dyshimet e ngritura nga mediat bullgare se ish-Kryeministri Nikolla Gruevski ishte larguar...

LAJMET E FUNDIT