Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Dasma nuk shkon mire, sherr mes tre personave, perfundojne ne spital

Në Britani nje dasme ka përfunduar në mënyrën me të keqe të mundshme pasi ka plasur sherri masiv.

Autoritetet thane se tre persona kanë përfunduar në spital dhe dyshohet që sherri ka nisur pas një ngacmimi.

Ende nuk dihet se kush ka ngacmuar kë, por videoja e ngjarjes është bërë virale në internet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.