Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ajola Xoxa replikon me komentuesin

Ajola Xoxa është mbështetja më e madhe që ka Erion Veliaj dhe sa për dijeni askush nuk guxon të shajë kryebashkiakun në profilin e saj në Instagram.

Këtë e ka bërë të ditur fare mirë bashkëshortja e Veliajt, pasi një komentues e pyeti se përse i fshin komentet negative në fotot e saj.

“Pse fshin komentet negative??”, i shkruan ndjekësi.

“Sepse nuk mund të shash bashkëshortin tim në faqen time”, ia kthen Ajola.

Komenti është bërë në një nga fotot e fundit të publikuara nga Ajola Xoxa.

Kjo e fundit shfaqet me Erion Veliajn në Pallatin e Brigadave, e veshur mjaft elegante me një jumpsuit të zi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.