VIP

Kejvina Kthella shoqerohet ne polici, por çfare e lidh me Redian Rajen?

Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.

Ngjarja ka ndodhur disa ditë më parë dhe policia është duke mbledhur prova të mjaftueshme për të zbardhur skemën e plotë.

Për të dëshmuar lidhur me ngjarjen, është shoqëruar në polici edhe Kejvina Kthella, emri i së cilës ka dalë pas zbardhjes së përgjimeve të mesazheve dhe telefonatave. Mes Kejvinës dhe Redjanit ka komunikime të shpeshta, por nuk bëhet e qartë arsyeja që i lidh bashkë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close