VIP

“Je gomar komplet”, konkurenti ofendon ne sy Renato Mekollin

Ka nisur sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen” në Top Channel dhe Renato Mekolli marrë kritikat e para lidhur me sjelljen ndaj konkurrentëve.

Mbrëmjen e kaluar shefi i kuzhinës Renato Mekolli është përplasur keq me njërin prej konkurrentëve pasi ky i fundit i ktheu fjalën.

“Idiot, gomar” e ofendoi Renato konkurentin i cili nuk qendroi në heshtje por ja ktheu në të njëjtën mënyrë. “Gomar dhe idiot je vetë!”- i tha konkurenti.

Siç duket kjo sjellje nuk i pëlqeu aspak shefit dhe e urdhëroi që të dilte jashtë nga kuzhina, ku edhe e përjashtoi përfundimisht nga loja.

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close