Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kur nis mesimi: MAS shpall datat per Tiranen, Durresin, Shijakun dhe Krujen

MAS ka shpallur datat për nisjen e mësimit në zonat e prekura nga tërmeti.

Sipas urdhrit të MAS, mësimi në Tiranë, Durrës, Krujë dhe Shijak do të nisë më datë 9 dhjetor.

Edhe pse data 9 është dirë zyrtare pushimi, për shkak të orëve të humbura kjo ditë do të jetë një ditë e zakonshme mësimi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.