Kliko per me shume info

LAJMET E FUNDIT

Kosova vendos taksë 100% edhe për Maqedoninë

Kosova ka vendosur që të vendosë taksë reciprociteti edhe ndaj Maqedonisë së Veriut. Vendimi është bërë i ditur nga ministri i Tregtisë, Endri Shala. Ky u...

Sport

Bilbao surprizon, Barcelona e nis sezonin me humbje

Barcelona eshte mundur 1-0 nga Bilbao. Pa Lionel Messin dhe me disa prej titullarëve të vitit të kaluar në stol, Valverde zgjodhi të aktivizonte...

Ekonomia

Pas nivelit më të ulët rekord në 12 vitet e fundit,...

Monedha e përbashkët eruopiane u rrit edhe gjatë ditës së sotme përkundrejt lekut. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro është këmbyer...
Kliko per me shume info

VIP

SOFT

Shendetesi

Teknologji