Lajmi i fundit

  Financial Times: Vetoja e Macron-it ndaj Shqiperise, gabim historik

  Vetoja e presidentit francez Emmanuel Macron kundër çeljes së negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë dhe…
  Lajmi i fundit

  Arrestoi Fullanin, KPA le ne fuqi shkarkimin e Ramadan Trocit

  Komisioni i Pavarur i Kualifikimit la ne fuqi shkarkimin nga detyra te prokurorit Ramadan Troci.…
  Lajmi i fundit

  Perplasen makinat ne Elbasan, kater persona ne spital, mes tyre dy femije

  Katër persona mbeten të plagosur mbrëmjen e kësaj të hëne në një aksident rrugor të…
  Lajmi i fundit

  Kepi i Rodonit jepet me koncesion, kush eshte kompania fituese

  Kepi i Rodonit jepet me koncesion. Tashmë edhe bukuritë e paprekura të natyrës duket se…
  Lajmi i fundit

  Basha i pergjigjet Rames: E ke mbushur kupen…!

  Kryetari i PD Lulzim Basha komentoi reagimin e kryeministrit Rama ne lidhje me kerkesen per…
  Back to top button
  Close
  Close