Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Stresi e uroi per ditelindje, Keisi i pergjigjet

Ditën e sotme ish-partnerja e Stresit, Keisi feston ditëlindjen.

Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, bukuroshja ka treguar se mbush 24 vjeçe dhe në këtë ditë nuk kanë munguar urimet e shumta, mes tyre ai që na ra në sy ishte urimi i Stresit.

Reperi zgjodhi ta urojë Keisin nëpërmjet një postimi në Instastory ku publikoi një foto romantike të tyre.

Mbi foto Stresi shkruante, “Gëzuar ditëlindjen” dhe në kokën e Keisit kishte vendosur një kurorë.

Urimin, Keisi e ka parë dhe e ka ripostuar në Instagram-in e saj me një përgjigje.

“Faleminderit” shkruan 24-vjeçarja.

Pas ndarjes, duket se ka shumë gjasa që të kemi një ribashkim të çiftit të famshëm. Hapi i parë është hedhur, pasi Keisi tashmë e ndjek Stresin edhe në Instagram.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.